O nas

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron internetowych, blogów, sklepów oraz wszelkimi innymi projektami.  Pracujemy na większości dostępnych platform,  zaczynając od podstawowego języka HTML, XHTML przez JAVASCRIPT, CSS po WORDPRESS, JOOMLA itp. 

Każdy projekt to nowe pomysły wzbogacające nasze zawodowe doświadczenie, które bezpośrednio przekłada się na profesjonalne podejście oraz satysfakcję klientów. 

Pogotowie IT

Zebrane doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu dodatkowe usługi, takie jak serwis komputery, pomoc w odzyskiwaniu danych,
serwis sieci LAN/WIFI, konfiguracja routerów , drukarek itp.,
obsługa informatyczna firm, montaż urządzeń internetowych. Instalacja oraz pomoc przy wdrażaniu nowego oprogramowania, nowych pomysłów. Zapraszamy do współpracy!

Serwis komputery
Serwis sieci
Obsługa informatyczna

team, idea, brainstorm

Stawiamy na rozwój

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej

Henry Ford
Nasza Wizja

Rozwój poprzez internet

"Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę.." Bill Clinton

W dzisiejszym świecie większość klientów potrzebujących nowych produktów, usług, kontrahentów zaczyna swoje poszukiwania od internetowych wyszukiwarek. Jeżeli nie chcesz ich przegapić musisz przygotować się w odpowiedni sposób.

Strona internetowa lub sklep online muszą być skrojone na miarę, muszą budzić zaufanie oraz nawiązywać do najnowszych trendów. Stałe aktualizacje, dostęp do bezpiecznych szybkich płatności to jedne z wielu czynników, które upewnią potencjalnych klientów o aktywnie działającej firmie, co pozytywnie wpłynie na decyzję o skorzystaniu z oferty teraz i podczas kolejnych zakupów.

Rozwój

Stale szkolimy się aby zapewnić Wam najwyższy poziom usług

Otwartość

Jesteśmy otwarci na pomysły i innowacje naszych klientów

Profesjonalizm

Profesjonalne podejście do każdego, nawet najmniejszego zlecenia.